Didriksons žieminės neperšlampančios pirštuotos pirštinės BIGGLES GLOVES C (Black)

Original price was: €29.99.Current price is: €25.99.

Neperšlampančios ir kvėpuojančios Didriksons žieminės pirštuotos pirštinės vaikams Biggles Gloves C (Black)– itin gerai šildo rankytes, o užtrauktukas palengvina pirštinių apsimovimą.

Didriksons vaikiškos pirštinės turi minkštą vilnos pamušalą viduje, kuris suteikia dar daugiau komforto, o pirštinių išorinė medžiaga be PFC puikiai atstumia vandenį, todėl mergaitės rankytės liks šiltos ir sausos net drėgniausią ir šalčiausią dieną.

Pirštuotos pirštinės vaikams – geriausias pasirinkimas norintiems kokybės ir patogumo viename – jūsų vaikas visada galės patogiai pasiimti norimą daiktą, judinti pirštus, tai nevaržys jo rankyčių judesių. Taip pat funkcionalumo prideda papildomas sutvirtinimas delne ir elastinė juosta, tvirtinama aplink riešą, todėl jos labai gerai laikosi tiek ant kombinezono ar striukės viršaus, tiek po rankovės apačia. Papildomai šios žieminės pirštinės vaikams turi sagtį, kuria galima sukabinti pirštines kartu, kad nepasimestų, tai ypač svarbu, juk vaikai taip dažnai mėgsta pamesti vieną iš jų.