Didriksons žieminis kombinezonas RIO KIDS COVER Modern Pink (yra vietoje)

Original price was: €119.00.Current price is: €89.00.

Didriksons kombinezonai vaikams žiemai Rio yra iš vėjui ir vandeniui atsparios medžiagos su klijuotomis siūlėmis. Keliai išformuoti taip, kad vaikui būtų lengva judėti.

Šis vaikiškas žieminis kombinezonas turi kišenę ant vienos klešnės su velcro užsegimu, o kapišonas nuimamas su užtrauktukais – todėl ši žieminė apranga vaikams tampa tik dar stilingesnė ir funkcionalesnė.

Didriksons žieminis kombinezonas mergaitei turi užtrauktuką, uždengtą apsauginiu audros atvartu, o šviesą atspindinčios detalės ant rankogalių ir kulkšnių bei nugaroje leis jūsų mažajai princesei džiaugtis ledo pilimis lauke iki vėlumos. Komplekte yra kojų apsaugos nuo sniego ir keičiamos silikoninės pėdų juostos. Elastingi rankogaliai ir kulkšnys bei reguliuojamas juosmuo bei funkcija „Išplėsti dydį“, kai rankoves ir kojas galima prailginti vienu dydžiu, leis tėvams sutaupyti, kai nereikės taip greitai savo augančiam džiaugsmui vėl pirkti viršutinio žieminio rūbo.

„Rio“ kombinezonai vaikams žiemai yra padengti perdirbtu poliesterio pluoštu, kuris užtikrina veiksmingą izoliaciją.

Pamušalas nudažytas naudojant dažymo tirpalu techniką. Ši technika sumažina vandens, energijos ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybos metu. Vandeniui atstumianti apdaila be PFC. Pavadinimo žyma su tarpais keliems vardams viduje.

Vandens atsparumas 5000 mm

Didriksons vaikiški žieminiai kombinezonai sukurti stilingai, šiltai ir jaukiai vaikystei. Kai vaikui šilta ir komfortiška net tada, kai lauke spaudžia didelis šaltukas ar speigas – tada jau žieminių pramogų sutrukdyti nebegali niekas.