Mūsų prekiniai ženklai

Mūsų prekiniai ženklai

Patikrinta kokybė ir patikimumas

reima

REIMA

“Reima” tiki, kad vaikams skirta būti laisviems ir aktyviai leisti laiką lauke. Jau 70 metų „Reima“ dirba tam, kad vaikai galėtų nerūpestingai leisti savo aktyvų laisvalaikį lauke, gamtoje ir kieme. „Reima“ neketina sustoti – nori būti vaikiškos avalynės ir aprangos ekspertais. „Reima“ planuoja ir toliau kurti lauko drabužius vaikams.

Lassie logo large 2b6bb5ef 5fcf 4672 938e 0d5c5aaf0d14

Lassie

Kvieskite draugus dūkti į kiemą. Oras ne kliūtis! Su Lassie® drabužiais pramogos niekada nesibaigia – ar saulė šviečia, ar lietus lyja, ar sniegas sninga. Lassie® jau daugelį metų kuria lauko drabužius vaikams. Šie drabužiai gali atlaikyti drąsiausius žaidimus – jie praktiški, lengvai prižiūrimi bei lengvai apsivelkami.

logo ddstep

D.D. Step

D.D.Step Lietuvoje ir ne tik yra užsirekomendavęs savo vardą batukų gamintojas. Batukai vaikams D.D.Step vieni perkamiausiu batukų Lietuvoje

Ponte 20 1

Ponte 20

Ponte20 prekės ženklo avalynė – tai natūralios odos ortopedinė avalynė, kuri atitinka vaiko vystymuisi reikalingus aspektus.

huppa logo

Huppa

Huppa – tai nauja serija žiemos drabužių skirtų kūdikiams ir vaikams. Jums daugiau nereikia jaudintis ir rūpintis dėl oro sąlygų, nes Huppa drabužiai, siūnami iš vandeniui atsparių, kvėpuojančių ir drėgmės nepraleidžiančių audinių, kurie užtikrina vaikams pilnavertišką judėjimo laisvę. Visi produktai Huppa turi daug šviesą atspindinčių detalių.

Columbia logo

Columbia

Nuo 1938 metų Paulo Lemfromo įkurta įmonė „Columbia“ yra vienas labiausiai vertinamų žiemos bei sporto drabužių prekės ženklų pasaulyje. Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūręs „Columbia“ ofisas iki šiol yra valdomas įkūrėjų dukros Gert Boyle, jos sūnaus Tim Boyle ir anūko Joe Boyle. Labiausiai vertinama ir dažniausiai parduodama „Columbia“ prekė – su niekuo nesupainiojamos neperšlampamos, vėjui atsparios kvėpuojančios žieminės, pavasarinės ir demisezoninės striukės vyrams, moterims ir vaikams.

crocs logo

Crocs™

Tai vienas pirmaujančių avalynės gamintojų pasaulyje, kuriantis unikalaus dizaino avalynę vyrams, moterims bei vaikams. Pasaulyje ši ryškiaspalvė avalynė sparčiai išpopuliarėjo dėl savito ir išskirtinio dizaino, patogumo, minkštumo bei lengvo pritaikymo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Nuo savo veiklos pradžios 2002 m.  kompanija pardavė daugiau nei 300 milijonų batų porų, daugiau nei 90 – je šalių visame pasaulyje. CrocsTM kasmet pasiūlo virš 300 naujų išskirtinių modelių visiems metų laikams.

djeco logo

Djeco

Djeco kūrybiniai žaislai – laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 80 modelių. Djeco kūrybiniai žaislai mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Djeco modelį. Djeco gamintojas gali pasigirti ilgametėmis žaislų kūrimo tradicijomis. Šio prekės ženklo žaislai pasižymi išskirtine kokybe ir originaliu dizainu. Estetika išsiskiriančių Djeco žaislų idėjos gimsta Paryžiuje. Mūsų asortimente rasite didelį Djeco pagamintų bendradarbiaujant su garsiais iliustratoriais žaislų ir jų rinkinių pasirinkimą. Djeco nuo pat įkūrimo 1954 m. yra ištikimas savo filosofijai, kurios tikslas pažadinti vaikų susodomėjimą ir praturtinti jų vaizduotę.

montii logo

MONTII

Visi „Montii“ produktai gaminami atsižvelgiant į mamų poreikius. Mamos priverčia pasaulį sukti. Taigi mūsų misija yra sukurti įdomius, praktiškus ir daugkartinio naudojimo gaminius, kurie šiek tiek palengvintų jūsų gyvenimą ir pasaulį be plastiko.

we might be tiny logo

We Might Be Tiny

We Might Be Tiny – tai originalių, praktiškų ir funkcionalių silikoninių indų vaikams gamintojai. We Might Be Tiny silikoniniai indai pelnė ne vieną apdovanojimą ir visuotinę meilę! Indai lengvai prižiūrimi, iš saugaus silikono, funkcionalūs, su ne vienu panaudojimo būdu. Jiems abejingų nelieka – sužavėti tiek mažieji, tiek ir tėveliai!