Viking žieminis kombinezonas Play Winter Playsuit – Dark Green

Original price was: €139.00.Current price is: €99.00.

Viking žieminis kombinezonas Play Winter Playsuit

VIKING žieminis kominezonas – visiška naujiena rinkoje. Sukirtas derinant funnkcionalumą ir estetiką, derinamas prie VIKING batų ir aksesuarų.

Šio kombinezono medžiaga pagaminta iš labai tvirtos, kvėpuojančios ir perdirbtos medžiagos, kuri taip pat buvo apdorota nefluorintu “Bionic Finish ECO”, kad būtų užtikrintas labai patvarus atsparumas vandeniui. Dėl medžiagos atsparumo trinčiai, vaikas gali džiaugtis visomis žiemos pramogomis: čiuožinėti, slidinėti, voliotis sniege.

Gobtuvas turi nuimamą kailiuką,liemuo reguliuojasi, ant kojų dedasi elastiniai silikoniniai dirželiai. Aukštas atsparumas vandeniui užtikrina komfortą bet kokiu oru.

Sniego kombinezonas turi keletą didelių, atspindinčių šviesą, kad būtų užtikrintas geresnis matomumas tamsoje. Siekiant sumažinti pirminių medžiagų naudojimą, tiek išorinė medžiaga, tiek pamušalas yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų.

DĖMESIO: VIKING kombinezonuose yra palikta vieta augimui, tad dydį rinkites pagal dabartinį vaiko ūgį. Kaip pvz jeigu vaiko ūgis 104-106c – tinkamas dydis su vieta augimui – 104.