Didriksons Prekės Intenetu

Didriksons tikslas

Sukurti gaminius, kurie tarnautų ilgus metus tiek kokybės, tiek dizaino požiūriu. Tai pasiekiame naudodami tvarias medžiagas ir dažymo procesus bei impregnavimo būdus be PFC. Į vaikų asortimentą įtraukiame išplėstinio dydžio funkciją, kad vaikai galėtų daugiau dėvėti savo drabužius. Savo gaminiuose niekada nenaudojame gyvūninės kilmės medžiagų, tokių kaip kailis, oda ar pūkai.


Tvarus vartojimas

Didriksons atsakomybė – prisiimti atsakomybę už visą grandinę nuo gamybos iki perdirbimo. Tai pasiekiame kurdami ir gamindami drabužius, kurie tarnaus ilgai, siūlydami taisymo rinkinius ir teikdami tokias funkcijas kaip mūsų vaikų drabužių padidinimo funkcija. Mūsų vaikiškuose drabužiuose taip pat yra vardų etiketės, kuriose yra vietos keliems pavadinimams, nes norime paskatinti daiktus perduoti, kai tik išauga.Didriksons SS22
 1. Ar Didriksons yra geras prekės ženklas?

  Didriksons“ – yra vienas didžiausių ir geriausių. Jums „Liuti Kids“ siūlo, tik tuos prekės ženklus, kuriuos laikosi aukščiausios kokybės reikalavimų.

 2. Iš kur Didriksons?

  Didriksons“ – didžiausias Švedijos prekės ženklas, kuriantis vandeniui atsparius funkcionalius drabužius. Didriksons internetu gera kaina: platus asortimentas, greitas pristatymas, aukščiausia kokybė.

 3. Kas yra Didriksons?

  Didriksons – Švedijos prekės ženklas. Julius ir Hanna Didrikson ikurė Didriksons 1913 m. Jie pradėjo gaminti darbo drabužius vakarinėje Švedijos pakrantėje esančiame žvejams. Daugiau nei šimtą metų išlikome ištikimi savo pradinei pagrindinei koncepcijai, gamindami funkcionalius drabužius, kurie išsausina bet kokiu oru.

 4. Kaip valyti Didriksons?

  Skalbimo metu naudokite švelnų skalbinių ploviklį. Jis yra švelnesnis drabužiui ir turi mažiau įtakos jo vandeniui atsparumui. Nenaudokite audinių minkštiklio, nes tai gali neigiamai paveikti drabužio atsparumą vandeniui ir gali prisidėti prie mūsų ežerų eutrofikacijos.

 5. Kas yra Galon audinys?

  Galon yra 100% vandeniui atspari medžiaga, kuriai nereikia hidroizoliacijos ar apdailos. Medžiaga pagaminta iš audinio, padengto PU (poliuretanu). Galon yra minkšta, greitai džiūstanti ir lygi medžiaga, kuri yra patvari ir atspari dilimui.

 6. Ar galite plauti Didriksons?

  Didriksons drabužius galima skalbti skalbimo mašinoje. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į kiekvienos atskiros drabužių priežiūros etiketę. Atkreipkite dėmesį, kad net jei atidžiai laikysitės priežiūros instrukcijų, skalbdami vandeniui atsparius drabužius skalbimo mašinoje, sutrumpės vandeniui atsparių drabužių tarnavimo laikas. Daugiau galite skaityti čia.