We Might Be Tiny – pirmieji vaiko indai ir įrankiai, džiaugsmas ragauti, džiaugsmas valgyti 2023

we might be tiny

Primaitinimo pradžia – pirmieji vaiko indai ir įrankiai

Gimus vaikeliui, dažnai mamai kyla įvairiausių klausimų: dėl žindymo, migdymo, sveikatos, drabužėlių ir t.t. Mamos džiaugiasi kiekviena akimirka, tačiau nuolat yra tarsi laukimo būsenoje. Laukia pirmos šypsenos, pirmų “gugavimų”, galvytės laikymo, o kiek vėliau – primaitinimo pradžios. Tai ypatinga pradžia – pirmi skoniai, pirma košytė, pirmas kartas ir – pirmi indai. Nors primaitinimo pradžia yra labai laukiamas ir džiaugsmingas dalykas, mamytes neretai pradeda kamuoti įvairūs klausimai, kurie kelia susirūpinimą ir abejonių:

Ar tikrai jau galima pradėti?
O jeigu nevalgys…?
Nuo ko pradėti? 
Kaip pasirinkti tinkamus įrankius, indelius?

Į paskutinį klausimą, mes tikrai turime atsakymą. Tai –  We Might Be Tiny 100% maistinio silikono indeliai ir įrankiai.

SiliconeCupforKids yellow WeMightBeTiny 700x 1

Tik kokybiški indai ir įrankiai vaikams

Mes, suaugę, puikiai žinome, kad maistas, tai ne tik patiekalas lėkšėje. Tai – galimybė pamatyti, užuosti, paliesti, paragauti, pabūti su šeima, pasimėgauti. Primaitinimo pradžioje daugiausiai laiko užima būtent susipažinimas su maistu, kuris ne visada būna tvarkingas, bet – būtinas. Mes, suaugę, norime, kad skanus maistas būtų patiekiamas tvarkingai, iš gražių, patogių indų, tad nuo vaikystės norime tai suteikti ir vaikams. Deja, bet šiandien valgymo įrankių ir indų pasirinkimas tampa tikru iššūkiu, mat norisi kokybę suderinti su grožiu. Norisi, kad indai būtų kokybiški, tarnautų ilgai, būtų saugūs, funkcionalūs, o jeigu yra prierašas, kad “limpa”, tai kad tas prierašas būtų realybė ???? Būtent tai jums užtikrins We Might Be Tiny.

©Mrs Penny WMBT 11 SQ 1

We Might Be Tiny – tai funkcionalumas

We Might Be Tiny – tai ne tik indai. Tai yra galimybė vaikams džiaugtis valgymo procesu, pažintimi su maistu ir įvairiais pojūčiais. Tinkamų indų pasirinkimas, suteiks vaikučiui dar daugiau noro leistis į pažintį su maistu, o mamai bus žymiai lengviau, nes We Might Be Tiny gali būti laisvai plaunami indaplovėje, naudojami orkaitėje ir šaldymo kameroje. We Might Be Tiny užtikrins, kad jums nereikės pirkti dvidešimt nekokybiškų, plastmasinių indelių,o už tai padėkos ir mūsų motina Gamta. Šie indai pasižymi funkcionalumu, galima pasirinkti mylimą užkandžių dėžutę, kurią imate į pasivaikščiojimus gamtoje ir joje iškepti patį skaniausią ir mėgstamiausią obuolių pyragą. Funkcionalumas yra tuomet, kai mažiau daiktų reiškia daugiau.

funkcionalumas

We Might Be Tiny įrankių ir indelių pasirinkimas

We Might Be Tiny jums siūlo prilimpančią lėkštutę su dangteliu, dubenėlį, šaldymo-kepimo formą, įrankių komplektą, užkanžių dėžutę, puodelį ir net ledų formą. Primaitinimo pradžioje patariame rinktis populiariausią ir labai mėgiamą rinkinį, kurį sudaro: prilimpantis dubenėlis, lėkštutė ir įrankiai. Kiek paaugusiems vaikams puikiai tiks kepimo/šaldymo forma kartu su ledu formelėmis ir užkandžiu dėžute.

Iš mėgstamų ir gražių indelių valgyti norisi visada, o juk taip svarbu yra tinkama ir vaikučiams subalansuota mityba. O visai netrukus, Liūti Kids pristatys jums We Might Be Tiny rinkinius, kad palengvinti jums būtiniausių indelių ir įrankių pasirinkimą čia.

pasirinkimas

Daugiau idejų gali rasti Youtubo kanale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *