D.D.Step basutės ir batukai vaikams – aktyviam laisvalaikiui, ir patogiam avėjimui darželyje! 2023

d.d.step basutes ir batai vaikams

Ne veltui jau nuo pat pirmų gyvenimo mėnesių rekomenduojama yra ortopedo apžiūra ir konsultacija, kurios metu tėveliai supažindinami su vaiko klubų, pėdų būkle, paaiškinama, kokie batukai vaikams yra tinkami, kuomet šis pradės vaikščioti, o kokie ženklai įspėja, jog kažkas yra negerai. Sveika vaiko pėdutė tai sveikos laikysenos, eisenos ir geros savijautos pamatas. Pirmi vaiko žingsniai yra tikras  ir labai laukiamas džiaugsmas tėveliams, seneliams. Dažnai ta diena tampa ypatinga, nes tėveliai dar ilgai prisimena  akimirką, kuomet vaikas pradėjo savarankiškai žengti pirmus žingsnius. Tai yra natūralus procesas, kuriame pagrindinis dalyvis – mažas žmogus, tačiau, mes, tėveliai, turime jiems padėti. Be abejo, palaikyti už rankyčių, paskatinti, pasidžiaugti, apkabinti, bet labai svarbi mūsų pareiga yra pasirūpinti, kad vaikas turėtų gerus,  draugiškus kojai ir sveikatai, batukus. Tokiu būdu prisidedame prie to, kad vaikutis turėtų sveiką laikyseną, eiseną, kad neturėtų problemų dėl pėdutės deformacijos ir t.t.

986A7055
D.D.Step basutės ir batukai vaikams - aktyviam laisvalaikiui, ir patogiam avėjimui darželyje! 2023 6

Batukai vaikams yra labai svarbūs ne tik tada, kai žengiami pirmieji žingsniai, bet ir vėliau, nes vaiko pėda greitai auga ir formuojasi. Tai investicija visam vaiko gyvenimui, mat problemas dėl netinkamos avalynės vėliau išspręsti būna sudėtinga ir užtrunka ilgai.

986A6448
D.D.Step basutės ir batukai vaikams - aktyviam laisvalaikiui, ir patogiam avėjimui darželyje! 2023 7

Nesvarbu kokiu metų laiku vaikutis pradėjo vaikščioti, batukai vienodai svarbūs ir lauke, ir patalpoje. Batukai vaikams turėtų būti tvirti, tvirtu užkulniu, kojytė turėtų kvėpuoti. Be abejo, tėveliai dažnai nori, kad batukai būtų gražūs, galbūt su blizgučiais, švieselėmis, tačiau kur kas svarbiau yra kokybė ir komfortas. Būtų idealu, net jei vaikutis to nenori ar “tingi”, kad avalynė būtų pamatuota konkrečiam vaikui, tai padės tėveliams pamatyti ar batukai tinka. Batukai vaikams turėtų būti perkami ne dviems sezonams į priekį, o tinkamo dydžio, tai yra, kai “rezervui” paliekamas vienas ar vienas su puse (basutėse) centimetro.

986A7493
D.D.Step basutės ir batukai vaikams - aktyviam laisvalaikiui, ir patogiam avėjimui darželyje! 2023 8

Jeigu pirmi žingsniai prasidėjo žiemą, tuomet svarbu, kad vaikutis turėtų ir gerus žieminius batukus, ir vidaus avalynę, pavyzdžiui, basutes, kurias galėtų avėti darželyje. Kartais pasitaiko atvejų, kuomet tėveliai galvoja, jog svarbiausia yra lauko avalynė, į ją investuoja, o štai darželiui nuperka kojai nedraugiškus batukus, “tapkutes”, bet juk darželyje vaikas praleidžia visa dieną, todėl batukai turėtų būti atsakingai parenkami tiek į lauką, tiek į vidų.

odines ortopedines basutes mergaitei 1
D.D. Step basutės – patogiam devėjimui lauke ar vidaus patalpose

Rinkdami vaikui batukus, prisiminkime, jog tai investicija ne į madą, bet į vaiko gerą savijautą, sveikatą, sveiką nugarą, komfortą. Tinkamai parinkti batukai padės užtikrinti, jog vaiko eisena bus taisyklinga, o patogumas džiugins ir skatins eiti į priekį vis daugiau ir daugiau.

Jūsų liuti.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *