Draugiškų gyvūnų ūkiai 2023

unnamed

Turinys

Labas vakaras ir sveiki atvykę į Nėra_Blogo_Oro rekomendacijas! ???? Ką pamatyti su šeima Lietuvoje ???? Įdomių nakvynės vietų apžvalgos ???? Kasdien lauke bet kokiu oru.

ALYTAUS APSKRITIS

Karpiškių žvėrynėlis – Varėnos raj., Alytaus apskritis.

Ši vieta yra puiki pasirinkimas tiems, kurie mėgsta mėgautis savo laisvalaikiu šalia ežero ir mėgsta gamtą. Galite vaikščioti po miškus, pasiplaukioti valtele ir pasimėgauti ryto gurkšniu ryžiantys vandenį.

KAUNO APSKRITIS

Myliu kaimą – Kauno raj., Kauno apskritis.

Myliu kaimą yra tikra kaimo gyvenimo oda, kuri tikrai žadina jaukias atostogas. Čia galite mėgautis puikia veikla, tokia kaip aukštojo laipsnio kvapo seansai, suvalgyti sveikus ir skanius patiekalus arba aplankyti artimuose miškuose ir pievose.

Lapės slėnis – Prienų raj., Kauno apskritis.

Lapės slėnis yra tikrai unikali vieta su didžiuliu kiekvieno amžiaus žaidimų parku, kuriame visiems rekomenduojame aplankyti. Galite pasimėgauti kavos puodeliu ir skaniu desertu arba tiesiog pasimėgauti gamtos grožiu.

Gyvas Kalnas – Kaišiadorių raj., Kauno apskritis.

Gyvas Kalnas yra puiki vieta, kur galite pasivaikščioti, pasimėgauti jaukiu aplinkos grožiu ir matyti daugybę laukinių gyvūnų. Tai tikrai neeilinė vieta, kurioje tikrai reikia aplankyti, jei esate Kauno regione.

KLAIPĖDOS APSKRITIS

Gamtos perlas – Karklė, Klaipėdos apskritis.

Gamtos perlas yra nuostabi vieta, kurioje galite pasimėgauti ramybe ir tyliu kranto grožiu. Be to, galite mėgautis žaidimais lauke, žvejyba ar tiesiog pasivaikščioti po nuostabias jūros kopas.

Radailių Dinozaurų parko mini zoo – Radailiai, Klaipėdos apskritis.

Radailių Dinozaurų parko mini zoo yra puiki vieta, kurioje galite pamatyti įvairių gyvūnų ir rūšių. Galite pamatyti čia gyvenančias alpakas, kačių atogrąžų, paukščių ir netgi dinazaurų kiaušinių inkubatoriuje. Tikrai neeilinė vieta, kuri tikrai patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

HBH Žvėrinčius – Žibininkai, Klaipėdos apskritis.

HBH Žvėrinčius yra labai įdomi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę įvairių gyvūnų rūšių, tokių kaip ąžuolų voverės, kalnų ožkos ir netgi kačių atogrąžų. Taip pat galite pasimėgauti vaizdais ir pasivaikščioti po puikią miško teritoriją.

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

Šunskų fazanynas – Marijampolės raj., Marijampolės apskritis.

Šunskų fazanynas yra tikra vaizdinga vieta, kurioje galite pamatyti ne tik fazanus, bet ir kitas įvairias paukščių rūšis. Čia galite pasimėgauti grožiu ir netgi susipažinti su fazanų šeimininkais.

Bagota Ciba – Marijampolės raj., Marijampolės apskritis.

Bagota Ciba yra puiki vieta, kurioje galite apsistoti su šeima, pasimėgauti ramiu kaimišku gyvenimu ir užsiimti įvairia veikla, tokią kaip žirgyno apsilankymas ar netgi griliavimas. Tai tikrai neeilinė vieta, kurią verta aplankyti.

Ąžuolų vila – Kazlų Rūdos raj., Marijampolės apskritis.

Ąžuolų vila yra labai jauki vieta, kurią verta aplankyti, jei ieškote ramių atostogų su savo šeima. Čia galite pasimėgauti puikiu kaimišku gyvenimu ir patikrinti savo linksmumo lygį žaidžiant tiesioginį žaidimą ar tiesiog mėgautis gamtos grožiu.

PANEVĖŽIO APSKRITIS

Kristinos ir Jurio Milišiūnų avių ūkis – Dvargaliai, Panevėžio apskritis.

Kristinos ir Jurio Milišiūnų avių ūkis yra tikrai įspūdinga vieta, kurioje galite susipažinti su avių gyvenimu ir pasimėgauti

nuostabia gamta. Galite pamatyti daugybę įvairių avysčių ir jų avių apdovanojimus. Taip pat galite įsigyti kokybiškų produktų, tokių kaip sūris ir pienas.

Panevėžio alpakų ūkis – Panevėžio raj., Panevėžio apskritis.

Panevėžio alpakų ūkis yra tikrai nuostabi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę šio netradicinio gyvūno rūšių. Galite pamatyti ne tik alpakas, bet ir jų kūdikius, taip pat pasimėgauti jų šukuosenomis ir minkštu vilnoniu plauku.

Stumbrynas – Krekenava, Panevėžio apskritis.

Stumbrynas yra puiki vieta, kurioje galite pasimėgauti ramybe ir tikruoju miško grožiu. Čia galite pasivaikščioti, pasimėgauti puikiomis vaizdais ir netgi išbandyti savo adrenalino lygį slidinėjimo trasoje.

ŠIAULIŲ APSKRITIS

Raiba plunksna – Šiaulių raj., Šiaulių apskritis.

Raiba plunksna yra labai įdomi vieta, kurioje galite pasimėgauti šiaurietišku grožiu. Čia galite mėgautis puikiu teritorijos vaizdu, pasimėgauti šaltu oro gurkšniu ir pamatyti įvairius šiaurietiškus paukščius.

Mini zoo Dargaičiai – Šiaulių raj., Šiaulių apskritis.

Mini zoo Dargaičiai yra puiki vieta, kurioje galite pamatyti daugybę įvairių gyvūnų rūšių. Čia galite pamatyti viską nuo naminukų iki laukinių gyvūnų ir netgi mėgautis palydintį programą.

TAURAGĖS APSKRITIS

Nemuno alpakos – Skirsnemunė, Jurbarko raj., Tauragės apskritis.

Nemuno alpakos yra nuostabi vieta, kurioje galite susipažinti su alpakų rūšimis ir pasimėgauti jų puikiais plaukais. Čia taip pat galite pasimėgauti gamtos grožiu ir paplaukioti Nemuno upėje.

Alpakų spalvos – Motiškiai, Jurbarko raj., Tauragės apskritis.

Alpakų spalvos yra tikrai nuostabi vieta, kurioje

galite pamatyti alpakas ir pasimėgauti jų minkštais plaukais. Taip pat galite pasimėgauti gamtos grožiu ir apsilankyti jų krautuve, kuriame galite įsigyti kokybiškų vilnonių gaminio.

UTENOS APSKRITIS

Anūkis – Anykščiai, Utenos apskritis.

Anūkis yra tikrai nuostabi vieta, kurioje galite susipažinti su vilkais ir netgi pasivaikščioti su jais! Čia taip pat galite pamatyti kitus gyvūnus, tokius kaip meškos, vilkai ir šernai.

Safari parkas – Anykščiai, Utenos apskritis.

Safari parkas yra tikrai neeilinė vieta, kurioje galite susipažinti su gyvūnų rūšimis ir pasimėgauti tikruoju safario pojūčiu. Čia galite pamatyti viską nuo žirafų iki žirgų ir netgi mėgautis galimybe šerti kai kuriuos gyvūnus.

Triušiukų slėnis – Utenos raj., Utenos apskritis.

Triušiukų slėnis yra puiki vieta, kurioje galite pasimėgauti triušiukų gyvenimu ir netgi pabandyti juos glostyti. Taip pat galite pasimėgauti gražia gamta ir mėgautis puikiais vaizdais.

Paukščių kaimas – Ignalinos raj., Utenos apskritis.

Paukščių kaimas yra labai įdomi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę įvairių paukščių rūšių. Čia galite pamatyti viską nuo paprastų žvirblių iki egzotiškų arara papūgų ir netgi mėgautis galimybe pamaitinti kai kuriuos paukščius.

Dubingių žirgynas – Utenos raj., Utenos apskritis.

Dubingių žirgynas yra nuostabi vieta, kurioje galite susipažinti su žirgais ir netgi pasimėgauti jų antgalių klumpų šukuosenomis. Čia taip pat galite pasimėgauti gražia gamta ir pasivaikščioti po teritoriją.

VILNIAUS APSKRITIS

Alpakų Pieva – Vilniaus raj., Vilniaus apskritis.

Alpakų Pieva yra tikrai nuostabi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę alpakų rūšių ir netgi pasimėg

auti jų minkštais vilnoniais plaukais. Taip pat galite apsilankyti jų krautuvėje ir įsigyti kokybiškų vilnonių gaminių.

Ažumiškė II – Pabradė, Vilniaus apskritis.

Ažumiškė II yra nuostabi vieta, kurioje galite pasimėgauti ekologiniu turizmu ir netgi apsistoti minkštuose glamping telkiniuose. Čia taip pat galite pasimėgauti gamtos grožiu ir pasivaikščioti po mišką.

Elnių spa – Kernavė, Vilniaus apskritis.

Elnių spa yra tikrai neeilinė vieta, kurioje galite pasimėgauti SPA procedūromis, taip pat galite susipažinti su elniais ir netgi pasivaikščioti su jais! Čia taip pat galite pasimėgauti gamtos grožiu ir mėgautis puikiais vaizdais.

Pelėdų parkas – Vilniaus raj., Vilniaus apskritis.

Pelėdų parkas yra labai įdomi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę pelėdų rūšių ir netgi mėgautis galimybe pamaitinti kai kuriuos iš jų. Čia galite pasimėgauti gamtos grožiu ir pamatyti puikias pelėdų šou programas.

Zoo park Vilnius – Vilnius, Vilniaus apskritis.

Zoo park Vilnius yra nuostabi vieta, kurioje galite pamatyti daugybę įvairių gyvūnų rūšių ir netgi mėgautis galimybe šerti kai kuriuos iš jų. Taip pat galite pasimėgauti vaizdingomis teritorijomis ir pamatyti puikias gyvūnų šou programas.

Žaislai yra labai svarbūs kelionėse su vaikais

Ir žinote ką? Keliaudami su vaikais yra vienas dalykas, kurio negalima pamiršti – tai žaislai! Taip, žaislai yra labai svarbūs kelionėse su vaikais, nes jie gali juos praminti ir užimti jų laiką. Be to, kelionėse vaikai dažnai patiria nuobodulį ir nežino, ką daryti, todėl turėti keletą žaislų yra tikrai naudinga.

Taigi, prieš keliaudami su vaikais, įsitikinkite, kad jie turi su kuo žaisti. Galite pasirinkti įvairius žaislus, tokius kaip spalvingi žaislai, žaidimų kortelės, knygos ar netgi elektroninius žaidimus. Be to, turėti keliaujančią su savimi mažą kuprinę ar rankinę, kurioje yra žaislų, yra tikrai naudinga.

Taigi, nepamirškite pasiruošti žaislų, kad vaikai turėtų su kuo žaisti keliaudami. Jie taps puikiu pramogų šaltiniu ir suteiks jums ramybę, kad vaikai nepatiria nuobodulio ir galite mėgautis savo kelione!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *