Didriksons žieminis kombinezonas Bjornen Kids Cover (Backed Pink)

99.00

Didriksons Bjornen žieminis kombinezonas mergaitei “Backed Pink” yra pagamintas iš vėjui ir vandeniui atsparios medžiagos, patvarus, kvėpuojantis ir su hermetizuotomis siūlėmis ir dviem talpiomis šoninėmis kišenėmis ir maža kišenėle krūtinės srityje.

Šie žieminiai Didriksons kombinezonai vaikams visose pusėse turi šviesą atspindinčias detales, todėl vaikas bus matomas iš visų pusių ir galės užsibūti lauke kad ir iki vėlumos. Dėl galimybės nusegti gobtuvą ir stilingą dirbtinį kailį, ši žieminė apranga vaikams tampa tik dar funkcionalesnė.

“Bjorner Kids Cover” modelio žieminis kombinezonas mergaitei dėl savo pagrindinio užtrauktuko apsauginės atvartos ir aukštos apykaklės bus mažosios užuovėja nuo vėjo audringomis dienomis, o rankovės su vidiniais rankovių galais ir ertmėmis nykščiams leis nesušalti rankų net šalčiausią dieną.

Šis Didriksons žieminis kombinezonas mergaitei turi „papildomo dydžio“ funkciją – išardžius siūlę rankovės ir klešnės pailgėja vienu dydžiu.Tiesiog puiki naujiena visiems tėvams – per vieną sezoną net ir stipriai ūgtelėjus vaikui nereikės ir vėl ieškoti naujų rūbų.

Šio kombinezono pašiltinimas pagamintas iš perdirbto poliesterio. Pamušalas dažytas specialia dažymo tirpalais technologija, kad sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybos metu. Išorės medžiaga padengta vandenį atstumiančia medžiaga be PFC. Pridėta speciali vieta, kurioje galima įrašyti kelis vardus.