Didriksons pavasarinis kombinezonas vaikams (su pašiltinimu) Boardman Multi Colour Kid’s Set

Original price was: €109.00.Current price is: €79.00.

Didriksons pavasarinis kombinezonas (Boardman Multi Colour Kid’s Set) vaikams  yra patogūs, praktiški ir funkcionalūs.

Šis vaikiškas kombinezonas yra visiškai atsparus vėjui ir vandeniui, su klijuotomis siūlėmis ir flysiniu pašiltinimu. Didriksons pavasarinis kombinezonas taip pat turi  reguliuojamą juosmenį ir nuimamą gobtuvą. O šviesą atspindinčios detalės leis saugiai žaisti tamsiu paros metu.

Kombinezonas, kuris tik ir mergaitei, ir berniukui, gobtuvo dydį galima reguliuoti velcro užsegimais. Striukė turi užtrauktuką ir apsauginį užsegimą su velcro užsegimu centrinėje priekinėje dalyje. Elastingi rankogaliai ir apačia, iš dalies padengti Galon® audiniu, kad vanduo nepatektų į vidų. Kelnės turi papildomus sutvirtinimus ir flysinį priekį, kuris suteikia papildomos šilumos krutinei, kad būtų šilta ir patogu. Reguliuojami ir keičiami silikoniniai pėdų dirželiai.

Ideali lauko apranga tiek laisvalaikiui, tiek smagiems žaidimams lauke, o ypač tinka darželyje dėl lengvos priežiūros ir atsparumo vandeniui bei purvui.

Taip pat šie vaikiški kombinezonai savo viduje turi vietą vaiko vardui įrašyti, tai sumažins pasimetimo tikimybę vaikų susibūrimo vietose.

Didriksons kombinezonai vaikams – tai kokybiška, šilta ir jauki vaikystė!