Viking žieminiai batai vaikams su GORE-TEX PLAY II R GTX – Grape/Antiquerose

Original price was: €99.95.Current price is: €64.97.

Viking žieminiai batai vaikams – yra tie, kuriuos jūsų mažieji tikrai pamils. Kodėl? Nes ši vaikiška avalynė žiemos pramogas daro maloniomis bet kokiomis oro sąlygomis, o juk tai ir yra svarbiausia, norint turėti gražiausius vaikystės prisiminimus. Patvarūs ir šilti, pagaminti taip, kad suteiktų stabilią padėtį kojai.

Šie vaikiški žieminiai batai taip pat turi atspindinčių detalių, todėl vaikučiai bus puikiai matomi tamsoje, o tai tik prailgins pramogų laiką. O GORE-TEX membrana yra 100 % atspari vandeniui ir labai kvėpuojanti, todėl kojytė liks apsaugota ir nuo drėgmės, ir nuo prakaito.

Viking žieminių batų izoliuotas pamušalas apsaugo pirštus nuo šalčio, o dvigubi Velcro užsegimai patinka ir vaikams, ir tėvams, juk kiekvienas vaikas pasijunta “suaugęs”, kai kažką gali padaryti savarankiškai, o šiuos batus vaikutis tikrai lengvai apsiaus pats. Ši Viking žieminė vaikiška avalynė turi natūralaus kaučiuko padą, pasižyminti dideliu sukibimu, todėl tinka visiems lietuviškos žiemos orams ir paviršiams.

Batus galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje, tad labai palegvėja batukų priežiūra. Nerekomenduojame naudoti audinių minkštiklių.