Viking Esther žieminiai batai vaikams WP – Dusty Pink – 90655

41.97

Viking žieminiai batai – tinkamiausias pasirinkimas suprantantiems, kad žieminė avalynė vaikams gali būti patogi, graži, kokybiška.

Viking Esther WP – Dusty Pink – 90655 žieminiai batai mergaitėms turi dirbtinio kailio apdailą ir leis jų kojytėms išlikti šiltoms ir sausoms net ir ilgai prabuvus lauke, o dėl šviesą atspindinčios viršutinės dalies, mažoji bus pastebima ir tamsiu paros metu.

Viking vaikiška žieminė avalynė yra su neperšlampama membrana ir minkšta izoliacija, apsaugo vaiko kojytes nuo šaltajam sezonui būdingų drėgnų ir šaltų oro sąlygų.

Šie vaikiški žieminiai batai ypač tiks mūsų šaltajam sezonui, nes guminis padas pagamintas taip, jog turėtų gerą sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis.

Neperšlampantys, šilti, gražaus dizaino ir lengvai apmaunami savarankiškai Viking žieminiai batai – nepamainomas pasirinkimas mylimiems vaikams. Žieminės pramogos lauke, kasdienybė darželyje ar mokykloje bei aktyvus laisvalaikis kels džiaugsmą ir sukurs nepamirštamas akimirkas, kai kojytės liks sausos ir šiltos.