Kūrybinis spalvinimo rinkinys „Colorizzy Povandeninis pasaulis” – SentoSphere

17.94

Kūrybinis spalvinimo rinkinys „Colorizzy Povandeninis pasaulis”.

. Sekdami ant drobės nurodytais skaičias ir spalvindami atitinkamomis spalvomis, sukurkite tikrus meno kūrinius! Su kiekviena pridėta spalva nuostabios žuvelės ir jūrų arkliukas išryškės bei įgaus gyvybės sukurdami nuostabius paveikslus!
Su spalvinimo pagal skaičius rinkiniu, visų lygių ir gebėjimų menininkai turės galimybę sukurti tikrus meno kūrinius! Viskas, ką jiems reikia padaryti – tai sekti ant drobės esančius skaičius, nurodančius, kuria spalva turėtų būti nuspalvinta kiekviena zona. Akriliniai, rinkinyje esantys dažai yra sodrių, nepersišviečiančių spalvų, todėl tobulai uždengia skaičius ir linijas, atspausdintas ant drobės. Tiesiog sekite nurodymus ir pasiekite garantuotai gražų rezultatą!
Skaičiai yra tik gidas, skirtas Jums padėti. Jei norite, galite pakeisti kai kurias spalvas. Tiesiog atsipalaiduokite, gerai praleiskite laiką ir mėgaukitės kūrybiniu procesu!
Šis kūrybinis rinkinys padės Jums atskleisti savo menišką pusę, o tuo pačiu mėgautis atpalaiduojančiu užsiėmimu. Tiesiog sekite skaičius ir leiskite savo mintims laisvai klajoti Jūsų rankoms žaidžiant spalvomis ant šių gražių drobių.

Colorizzy tematikos rinkiniai pasižymi eko dizainu, todėl suteikia pramogą, tačiau tuo pačiu metu gerbia aplinką ir ateities kartas – dažų tūbelės yra sukurtos iš 100% perdirbto PET (100% perdirbamo), dažams nereikia jokių cheminių tirpiklių, nes jie sukurti vandens pagrindu, paletė yra sukurta iš 70% perdirbtų medžiagų (100% perdirbama), kartoninė dėžutė pagaminta iš 100% perdirbtos, FSC sertifikuotos medžiagos. 

Liko tik 2