Didriksons žieminis kombinezonas – BJÖRNEN KIDS COV PR Print Island Ai Blue (yra vietoje)

Original price was: €179.00.Current price is: €124.00.

Didriksons Bjornen vaikiškas kombinezonas yra pagamintas iš vėjui ir vandeniui atsparios medžiagos, patvarus, kvėpuojantis ir su hermetizuotomis siūlėmis ir dviem talpiomis šoninėmis kišenėmis ir maža kišenėle krūtinės srityje.

Šie Didriksons žieminiai kombinezonai vaikams visose pusėse turi šviesą atspindinčias detales, todėl vaikas bus matomas iš visų pusių ir galės užsibūti lauke kad ir iki vėlumos. Dėl galimybės nusegti gobtuvą ir stilingą dirbtinį kailį, ši žieminė apranga vaikams tampa tik dar funkcionalesnė.

“Bjorner Kids Cover” modelio žieminiai kombinezonai vaikams dėl savo pagrindinio užtrauktuko apsauginės atvartos ir aukštos apykaklės bus mažosios užuovėja nuo vėjo audringomis dienomis, o rankovės su vidiniais rankovių galais ir ertmėmis nykščiams leis nesušalti rankų net šalčiausią dieną.

Šie Didriksons vaikiški žieminiai kombinezonai turi „papildomo dydžio“ funkciją – išardžius siūlę rankovės ir klešnės pailgėja vienu dydžiu.Tiesiog puiki naujiena visiems tėvams – per vieną sezoną net ir stipriai ūgtelėjus vaikui nereikės ir vėl ieškoti naujų rūbų.

Šio kombinezono pašiltinimas pagamintas iš perdirbto poliesterio. Pamušalas dažytas specialia dažymo tirpalais technologija, kad sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybos metu. Išorės medžiaga padengta vandenį atstumiančia medžiaga be PFC. Pridėta speciali vieta, kurioje galima įrašyti kelis vardus

DĖMESIO! Didriksons kombinezonai didinti 10cm (palikta vieta augimui). Dydį būtina rinktis pagal dabartinį vaiko ūgį, arba planuojama ūgį nešiojimo metu. Dydžio pasirinkimo rekomendacija

 

Vaiko ūgis cm 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130 130-140 140-150
Didriksons Dydis 80 90 100 110 120 130 140