Viking žieminiai batai vaikams su GORE-TEX PLAY II R GTX – Dusty Pink – 87025

74.99

Viking žieminiai batai mergaitėms bus tikrai mylimi jūsų mažųjų išdykėlių. Kodėl? Nes ši vaikiška avalynė leis nevaržomai judėti ir dūkti žiemą bet kokiomis oro sąlygomis, o tai tobulai vaikystei juk yra svarbiausia. Patvarūs ir šilti, pagaminti taip, kad suteiktų stabilią padėtį kojai.

Šie žieminiai batai mergaitėms taip pat turi atspindinčių detalių, todėl mažoji princesė bus puikiai matoma tamsoje. O GORE-TEX membrana yra 100 % atspari vandeniui ir labai kvėpuojanti, todėl kojytė liks apsaugota ir nuo drėgmės, ir nuo prakaito.

Viking žieminių batų izoliuotas pamušalas apsaugo pirštus nuo šalčio, o dvigubi Velcro užsegimai patinka ir vaikams, ir tėvams, nes vaikas gali pasijusti savarankiškas batus apsiaudamas pats. Ši Viking žieminė vaikiška avalynė turi natūralaus kaučiuko padą, pasižyminti dideliu sukibimu, todėl tinka ir snieguotiems, ir sausiems, ir šlapiems paviršiams.

Batus galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje, tad labai palegvėja batukų priežiūra. Nerekomenduojame naudoti audinių minkštiklių.