Viking Esther žieminiai batai vaikams WP – Black – 90655

Original price was: €69.95.Current price is: €45.47.

Viking žieminiai batai – tinkamiausias pasirinkimas suprantantiems, kad žieminė avalynė vaikams gali būti patogi, graži, kokybiška.

Viking Esther WP – Black – 90655 žieminiai batai vaikams turi dirbtinio kailio apdailą ir leis jų kojytėms išlikti šiltoms ir sausoms net ir ilgai prabuvus lauke, o dėl šviesą atspindinčios viršutinės dalies, mažieji bus pastebimi ir tamsiu paros metu. Viking vaikiška žieminė avalynė yra su neperšlampama membrana ir minkšta izoliacija, apsaugo vaiko kojytes nuo šaltajam sezonui būdingų drėgnų ir šaltų oro sąlygų.

Šie vaikiški žieminiai batai ypač tiks mūsų šaltajam sezonui, nes guminis padas pagamintas taip, jog turėtų gerą sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis.

Neperšlampantys, šilti, dailaus dizaino ir lengvai apsimaunantys savarankiškai Viking žieminiai batai berniukams ir mergaitėms– tiesiog nepamainomas pasirinkimas mylimiems vaikams. Žieminės pramogos lauke, kasdienybė darželyje ar mokykloje bei aktyvus laisvalaikis kels džiaugsmą ir sukurs nepamirštamas akimirkas, kai kojytės liks sausos ir šiltos.