Serijinis stalo žaidimas „My City” – KOSMOS

33.26

Serijinis stalo žaidimas „My City”.

.

Stalo žaidimas „My City” – tai unikalus, visai šeimai skirtas žaidimas, kuris žaidžiamas trumpais epizodais. Jį sudaro 24 skirtingi epizodai; pradedant miesto vystymu ankstyvame ikiindustriniame laikotarpyje ir progresuojant iki industrializacijos.

Kiekvienas žaidimas vis kitoks, nes jo metu žaidėjai pritaiko savo patirtį pridėdami elementus prie savo lentų. Tai daro įtaką tolimesniai strategijai ir žaidimo eigai. Žaidėjų pasirinkimai ir veiksmai, padaryti vieno epizodo metu, perkeliami į toliau einantį epizodą. Taip sukuriama asmeninė žaidimo patirtis.

Žaidėjams, kurie nenori žaisti „My City” kaip epizodinio žaidimo, siūlomas alternatyvus žaidimo veriantas kitoje lentos pusėje. Tai reiškia, kad žaidėjai gali pasirinkti žaidimo lentos išdėstymą, kuris nesikeičia ir leidžia žaidimą žaisti pakartotinai, pritaikant jį skirtingoms žaidimo sesijoms ar žaidėjų grupėms. Tačiau bent vienas iš žaidėjų turi būti žaidęs pirmuosius 5 epizodus.

Tai išskirtinis, unikalus ir organiškas žaidimas, kurio metu patirsite daug įspūdžių, lavinsite kritinio mąstymo ir atkaklumo įgūdžius.

Turime