KOSMOS žadimas Imhotep – KOSMOS

Original price was: €40.95.Current price is: €36.86.

KOSMOS žadimas Imhotep.

. Imhotep. Legendinis Egipto paminklų architektas. Jo įkvepiančios konstrukcijos ir brutuali taktika uždirbo jam dievišką padėtį tarp senovės egiptiečių. Ar galite suderinti savo tvirtą ryžtą statyti labiausiai gerbiamus paminklus?

Norėdami tai padaryti, turėsite gabenti akmens blokus laivuose iš savo karjero į skirtingas statybvietes. Bet ne tik jūs spręsite kaip keliaus laivai. Jūsų oponentai turi savų planų ir nori užkirsti kelią jūsų sėkmei. Įnirtinga konkurencija dėl brangiųjų akmens išteklių išlieka. Tik su tinkama strategija ir šiek tiek sėkmės jums pavyks.

“Imhotep” žaidėjai prisiima senovės Egipto architektų vaidmenis. Per šešis etapus jie bando perkelti savo akmens blokus, kad pasiektų vertingiausias vietas penkių statybvietėse. Tačiau žaidėjas gali pasirinkti vieną iš trijų veiksmų: iškasti naują akmens bloką iš karjero, įkelti laivą į laivą arba perkelti laivą į statybvietę. Iš ten masyvūs akmens blokai turi būti iškrauti nuo laivo priekio iki laivagalio ir išdėstyti vietose iš anksto nustatytose sekose. 

Liko tik 1

Produkto kodas: 814743011816 Kategorija: Žymos: , ,