Didriksons žieminis kombinezonas POLARBJÖRNEN PR COV2 (Burnt Glow Islands)

109.00

Didriksons „Polarbjörnen“ PR COV2 (Burnt Glow Islans) žieminiai kombinezonai vaikams yra ypač šilti, skirti šaltoms žiemoms. Pagaminti iš kvėpuojančio, visiškai neperpučiamo ir vandeniui atsparaus audinio su klijuotomis siūlėmis.

„Polarbjörnen“ vaikiškas kombinezonas turi dvi erdvias priekines kišenes ir vieną mažesnę kišenę krūtinėje. Šviesą atspindinčios detalės matomumui iš visų pusių, taip pat gobtuvas su dirbtinio kailio apdaila leis jūsų vaikui būti gerai matomam tamsoje.

Šis žieminis kombinezonas, kuris tiks ir mergaitei, ir berniukui, priekyje turi užtrauktuką, uždengtą apsauginiu sluoksniu, kad nedirgintų smakro. Rankovės turi vidinius rankogalius su nykščio skylutėmis ir kilpą pirštinėms ar kumštinėms pirštinėms pritvirtinti.

Žieminė „Polarbjörnen“ apranga vaikams turi funkciją „Išplėsti dydį“, o tai reiškia, kad rankoves ir kojas galima pailginti iki vieno dydžio, kas labai pradžiugins tėvus, kai nereikės labiau ūgtelėjus vaikui, vėl greitai pirkti naujo viršutinio rūbo. Liemuo, rankogaliai ir kulkšnys reguliuojami.

Šie žieminiai kombinezonas vaikams yra paminkštintas perdirbtu poliesterio pluoštu, o vandenį atstumianti apdaila yra be PFC.

Didriksons vaikiški žieminiai kombinezonai sukurti tam, kad Jūsų vaiko vaikystė būtų šilta, jauki ir komfortiška, o žieminių pramogų nesutrukdytų net šalčiausi speigai.