Didriksons žieminis kombinezonas Bjornen Kids Cover 5 (Navy)

99.00

Didriksons Bjornen kombinezonai vaikams žiemai “Navy” yra pagaminti iš vėjui ir vandeniui atsparios medžiagos, patvarūs, kvėpuojantys ir su hermetizuotomis siūlėmis ir dviem talpiomis šoninėmis kišenėmis ir maža kišenėle krūtinės srityje.

Žieminė Didriksons Bjornen Kids Cover apranga vaikams visose pusėse turi šviesą atspindinčias detales, todėl vaikas bus matomas ir tamsoje. Dėl galimybės nusegti gobtuvą ir stilingą dirbtinį kailį, šis žieminis kombinezonas vaikui tampa tik dar funkcionalesnis.

“Bjorner Kids Cover” modelio kombinezonai vaikams žiemai dėl savo pagrindinio užtrauktuko apsauginės atvartos ir aukštos apykaklės bus vaikučių užuovėja nuo vėjo audringomis dienomis, o rankovės su vidiniais rankovių galais ir ertmėmis nykščiams leis nesušalti rankų net šalčiausią dieną.

Šie Didriksons vaikiški žieminiai kombinezonai turi „papildomo dydžio“ funkciją – išardžius siūlę rankovės ir klešnės pailgėja vienu dydžiu.Visi tėvai nudžiugs išgirdę, kad  per vieną sezoną net ir stipriai ūgtelėjus vaikui nereikės ir vėl ieškoti naujų rūbų.

Šio kombinezono pašiltinimas pagamintas iš perdirbto poliesterio. Pamušalas dažytas specialia dažymo tirpalais technologija, kad sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybos metu. Išorės medžiaga padengta vandenį atstumiančia medžiaga be PFC. Pridėta speciali vieta, kurioje galima įrašyti kelis vardus.