Didriksons pavasarinis/ demisezoninis kombinezonas ZEB (Burnt glow)

Didriksons kombinezonai berniukams Zeb (Burnt Glow) yra praktiškas pasirinkimas vėjuotiems ir drėgniems orams visiems, kas vertina kokybę ir funkcionalumą.

Šis vaikiškas kombinezonas yra visiškai atsparus vėjui ir vandeniui, su klijuotomis siūlėmis ir flysiniu pašiltinimu. Didriksons kombinezonas patiks ir vaikams, ir tėvams, nes taip pat turi  reguliuojamą juosmenį ir nuimamą gobtuvą, todėl puikiai tarnaus ir rudeniui, ir pavasariui. O šviesą atspindinčios detalės leis saugiai žaisti tamsiu paros metu.

Vaikiškas kombinezonas turi dvi kišenėles su užtrauktuku, o pakaba vidinėje pusėje daro kombinezono džiovinimą patogesnį ir greitesnį. Kojų ir rankovių ilgis gali būti padidintas iki vieno dydžio, naudojant funkciją „Išplėsti dydį“, atjungiant nurodytas vidines siūles. Pamušalo audinys pagamintas iš perdirbtų pluoštų. Apdaila be PFC gerai atstumia vandenį.

Taip pat šie vaikiški kombinezonai berniukams savo viduje turi vietą vaiko vardui įrašyti, tai leis jūsų vaikui lengviau surasti savąjį.

Didriksons – tai kokybiška, šilta ir jauki vaikystė!

Sukurta Švedijoje, pagaminta Bangladeše.

Produkto šiuo metu neturime.