Didriksons žieminis kombinezonas Cornelius Kid’s Cover 3 – Baked Pink (yra vietoje)

Original price was: €139.00.Current price is: €104.25.

Didriksons Cornelius Kid’s Cover 3 (Baked Pink) žieminis vaikiškas kombinezonas yra tvirtas, pagamintas iš kvėpuojančios, visiškai vėjui ir vandeniui atsparios su hermetinėmis siūlėmis iš minkštos poliamido medžiagos, kuri nesuvaržo judesių.

Šis žieminis kombinezonas vaikams turi sutvirtinta kelių ir sėdmenų dalį. Pažastų dalis sumodeliuota taip, kad padidintų mobilumą. Dvi talpios kišenės užsegamos užtrauktukais, o gobtuvas yra lengvai nusegamas, reguliuojamas ir tvirtinamas kniedėmis. Ilgas pagrindinis užtrauktukas su audros apsauginiu atvartu. Cornelius modelio žieminis vaikiškas kombinezonas mergaitėms ir berniukams turi šviesą atspindinčias detales klešnių, rankovių galuose ir ant nugaros. Reguliuojama klešnių apačios apimtis ir prie klešnių galų tvirtinamos patvarios kilpos batams apsaugo nuo sniego patekimo po kelnėmis. Didriksons kombinezonai vaikams žiemai turi „papildomo dydžio“ funkciją – išardžius siūlę rankovės ir klešnės pailgėja vienu dydžiu. Tokios funkcionalios savybės tikrai leidžia manyti, kad ši žieminė apranga vaikams yra labai praktiška ir stilinga.

Pašiltinimas pagamintas iš perdirbto poliesterio. Pamušalas dažytas specialia dažymo tirpalais technologija, kad sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybos metu. Striukės medžiaga padengta vandenį atstumiančia medžiaga be PFC. Pridėta speciali vieta, kurioje galima įrašyti kelis vardus.

Didriksons vaikiški žieminiai kombinezonai vaikystę daro stilinga, patogia, jaukia ir šiltai, net tada kai lauke spaudžia speigas ir didelis šaltis.